Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyespor Bisiklet Takımı zirvede

23.05.2017 11:15
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor Bisiklet Takımı, "Uluslararası Salcano Gaziantep Mtb Cup" dağ bisikleti yarışında elde ettiği birincilik ve ikincilik ile gururlandırdı.

“Uluslararası Salcano Gaziantep Mtb Cup" dağ bisikleti yarışı yerli ve yabancı sporcuların yoğun katılımıyla gerçekleşti. Zorlu bir parkurun bulunduğu yarış çekişmeli oldu. Yarışlarda yer alan Nilüfer Belediyespor Bisiklet Takımı başarılarına yenilerini ekledi.


Nilüfer Belediyespor bisikletçisi Samet Bulut, 27 sporcunun katıldığı U17 kategorisinde büyük başarı göstererek rakiplerini geride bıraktı ve birincilik kürsüsüne çıktı. Nilüfer Belediyespor Bisiklet Takımı’nda yer alan İsmail Kılıç da 30 sporcunun katıldığı U15 kategorisinde ikinci oldu. Nilüfer Belediyespor Bisiklet Takımı, yarışlarda elde ettiği başarı sonucunda Balkan Bisiklet Şampiyonası'na katılarak Türkiye’ye temsil edecek.


Bisikletçileri kutlayan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını ve desteklerini sürdüreceklerini belirtti. Başkan Bozbey, genç sporculara Balkan Bisiklet Şampiyonası için de başarılar diledi.

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016