Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyespor hentbolda 6 imza

05.06.2017 15:55
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Takımı iç transferde beş oyuncusuyla sözleşme yeniledi. Yeşil mavi beyazlı ekip, Büyükşehir Belediye Ankaraspor’dan da pivot Atilla Zaman’ı da kadrosuna kattı.

Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Takımı, iç transferde 3 yabancı oyuncusu ve altyapıdan yetişen gençlerle sözleşme yeniledi. Yeşil mavi beyazlılar, sol oyun kurucu Miljan Vukovljak, pivot Bogdan Meduriç, orta oyun kurucu Victor Laydko ile genç oyunculardan Hasan Geyik ve Ömür Pehlivan’ın sözleşmelerini bir yıl daha uzattı. Yeni sezonda başarılı bir takım kurmak için çalışmalar yürüten Nilüfer Belediyespor ayrıca Büyükşehir Belediye Ankaraspor’un başarılı oyuncusu pivot Atilla Zaman’ı da kadrosuna kattı.

Nilüfer Belediyesi Üçevler Spor Tesisleri’nde düzenlenen törende sporcular, sözleşmelerini imzaladı. Yeni sezonda kariyerli oyunculardan oluşan bir kadroyla mücadele edeceklerini kaydeden Nilüfer Belediyespor Başkanı Muhammet Aydın, “Transfer politikamızı da bu yönde belirledik. Ayrıca geçen sezon kadromuzda bulunan sportif başarının yanında karakter olarak da bizleri mahcup etmeyen arkadaşlarımızla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

  • Nilüfer Belediyespor hentbolda 6 imza
  • Nilüfer Belediyespor hentbolda 6 imza

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016