Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey pazarda esnafı dinledi

08.06.2017 16:57
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Konak Mahallesi’nde kurulan Giyim Pazarı’nı gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Bozbey vatandaşlardan taleplerini dinlerken sorunların çözümüne ilişkin de fikir alışverişinde bulundu.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, her fırsatta halkla bir araya gelerek birebir sorunları ve önerilerini dinliyor. Haftanın bir günü Başkan Burada karavanı ile makamını mahallelere taşıyan Bozbey, belli aralıklarla düzenlenen Halk Günü’nde de vatandaşları dinliyor. Esnafı da sık sık işyerinde ziyaret eden Bozbey, son olarak Konak Mahallesi’nde kurulan Giyim Pazarı’na giderek hem esnafla hem de alışveriş yapan vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Bozbey’e, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız ve Konak Mahalle Muhtarı Hale Çağan azalarıyla birlikte eşlik etti.


Esnafa hayırlı işler dileklerinde bulunan Mustafa Bozbey, pazarcıların sorunlarına da kulak verdi. Vatandaşların da mahallelerinde yaşadıkları olumsuzlukları aktardığı ziyarette, Bozbey önerileri de dinledi. Konak Giyim Pazarı’nda esnaf ve vatandaşla görüşen Bozbey, Beşevler Taksi Durağı’nı da ziyaret ederek taksicilerle sohbet etti.

  • Bozbey pazarda esnafı dinledi
  • Bozbey pazarda esnafı dinledi
  • Bozbey pazarda esnafı dinledi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016