Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey makamını Özlüce’ye taşıdı

09.06.2017 17:35
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Başkan Burada projesi kapsamında makamını kendi mahallesi olan Özlüce’ye taşıdı. Mahallenin sorunlarını yerinde inceleyen Başkan Bozbey, vatandaşlarla da karavanındaki makamında görüştü.

Başkan Burada projesi kapsamında her hafta cuma günleri makamını Nilüfer’in farklı mahallesine taşıyan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, bu defa doğup büyüdüğü ve çocukluk yıllarının geçtiği Özlüce Mahallesi’ndeydi. Başkan Burada karavanı ile Özlüce Mahallesi’ne giden Bozbey, hem vatandaşlarla görüştü hem de yapılacak yeni çalışmalar için incelemelerde bulundu. Bozbey, ilk olarak Özlüce Mahallesi Muhtarı Hasan Çakır ile görüşerek mahallenin sorunları ve ihtiyaçlarına ilişkin bilgi aldı. Özlüce Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Sevim Çelikbozan ile de görüşen Başkan Bozbey, sorunların çözümü noktasında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Bozbey, Başkan Burada karavanında da kendisinden randevu talep edenlerle bir araya gelerek önerilerini ve taleplerini dinledi.


Gün boyu çalışmalarını Özlüce Mahallesi’nde yürüten Başkan Mustafa Bozbey, çocukluğunun geçtiği mahallede bir anlamda da hasret giderdi. 

  • Bozbey makamını Özlüce’ye taşıdı
  • Bozbey makamını Özlüce’ye taşıdı
  • Bozbey makamını Özlüce’ye taşıdı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016