Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Milletvekilleri Nilüfer’de halkla buluşuyor

22.08.2017 14:39
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nin Halk Evi’nde milletvekillerine ayırdığı odada bu kez CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu kendisinden randevu talep eden vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde TBMM’de grubu olan partilere tahsis edilen odalarda vatandaşlar, milletvekilleri ile bir araya geliyor. Türkiye’de bir ilk olan ve demokrasi kültürünü yerelden güçlendirmek için başlatılan proje çerçevesinde son olarak CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu vatandaşları dinledi.

 

Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini tek tek not alan Kayışoğlu, “Bu uygulamayı başından beri takdirle karşılıyorum. Belediyenin milletvekili ile halkı buluşturması, vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm araması çok güzel bir durum. Bu uygulama aynı zamanda insanların sosyal demokrat belediyecilik anlayışını yaşadığı bir durum aslında. Nilüfer Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey de Başkan Burada projesi ile buluşmalar gerçekleştirerek bu durumu kendisi de uyguluyor. İnsanların somut sorunlarını bizzat milletvekillerine anlatarak çözüm araması çok daha etkili bir yöntem oluyor” dedi.

 

Kayışoğlu, bu görüşmelerin son derece verimli geçtiğinin altını çizerken, “Vatandaşlarımız bizlere gelerek gün boyu sorunlarını ilettiler. Görüşmelerimiz de oldukça güzel geçti. Vatandaşlarımızla her zaman her yerde görüşüyoruz. Nilüfer Belediyesi Halk Evi binasında da buluşmalarımızı sürdüreceğiz” açıklamasını yaptı.

 

Nilüfer Belediyesi’nin yurttaşlarla milletvekillerini bir siyasi parti çatısı altında değil, “halkın evinde” bir araya getirmeyi amaçlayan bu hizmeti çerçevesinde, TBMM’de grubu bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin Bursa milletvekilleri için hazırlanan vekil odaları randevuları kayda alan sekretarya ile birlikte hizmete sunuluyor. İsteyen vatandaşlar görüşmek istedikleri milletvekillerinden randevu taleplerini 4441603 numaralı telefonla iletebiliyor.


  • Milletvekilleri Nilüfer’de halkla buluşuyor
  • Milletvekilleri Nilüfer’de halkla buluşuyor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016