Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

18 Haziran Nilüfer isimlilerin ortak doğum günü olacak

01.10.2017 14:59
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin kuruluş günü olan 18 Haziran’da, ilçede yaşayan ve ismi "Nilüfer" olan herkesin doğum gününü ortak kutlayacaklarını söyledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer'de yaşayan ve Nilüfer ismini taşıyanlarla bu yıl da kahvaltıda buluştu. Misi Kamp ve Karavan Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltıda, Nilüfer adını taşıyan çok sayıda Nilüferli ile bir araya gelen Başkan Bozbey, geleneksel hale gelen buluşmalardan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Başkan Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin kuruluş günü olan 18 Haziran'ı, ilçede yaşayan bütün Nilüfer isimlilerin doğum günü olarak kabul edip kutlayacaklarını ifade etti.  


İsimleri kent ile bütünleşenlerin Nilüfer'i en iyi şekilde temsil ettiğini bildiklerini söyleyen Başkan Bozbey, “Geleneksel hale getirdiğimiz bu kahvaltılarımızda, Nilüfer isimlilerle buluşup, kentimize dair dileklerimiz, isteklerimiz konusunda da görüş alışverişi yapıyoruz. Biz, Nilüfer Belediyesi olarak 'Önce insan' diyoruz. Çünkü insanı önceliğine almayan hiçbir hizmet başarıya ulaşamaz. İşte bu anlayışla, bir kent yöneticisi olarak göreve geldiğim günden bu yana, “3D Kuralı”nı uyguluyoruz. Nilüferliler’in doğumunda, düğününde ve defininde yanlarında oluyoruz” dedi.


İnsana verdikleri değeri hizmetlerin bütününe yansıtmaya çalıştıklarını kaydeden Başkan Bozbey, “Kentimizle adaş olan sizlerden gelecek her türlü öneriye açığız ve önerileriniz bekliyoruz. Yalnızca bugün değil, her gün bizlerle iletişimde olarak kentimizi daha iyiye, daha güzele, daha mutlu yarınlara taşıyalım. Gülümseyin, Nilüferdesiniz” diye konuştu.

Başkan Bozbey daha sonra tek tek konuklarıyla da sohbet ederek çeşitli hediyeler verdi. Etkinlikte Nilüferler de Başkan Bozbey’e sürpriz yaparak doğum günü pastası kesti.

 

 

  • 18 Haziran Nilüfer isimlilerin ortak doğum günü olacak
  • 18 Haziran Nilüfer isimlilerin ortak doğum günü olacak
  • 18 Haziran Nilüfer isimlilerin ortak doğum günü olacak
  • 18 Haziran Nilüfer isimlilerin ortak doğum günü olacak

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016