Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Cumhuriyet coşkusunu Halk Evi’ne taşıdılar

27.10.2017 15:41
Google+ ile paylaş
Anaokulu öğrencileri, Cumhuriyet Bayramı sevincini Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile paylaştı. Bozbey’i makamında ziyaret eden öğrenciler ellerindeki bayraklar ve söyledikleri marşlarla Cumhuriyet coşkunu Halk Evi’ne taşıdı.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Halk Evi’ndeki makamında minik öğrencileri ağırladı. İlk olarak Özel Çakmak Anaokulu öğrencileri Nilüfer Belediyesi Halk Evi’ne ellerindeki bayraklar eşliğinde İzmir Marşı’nı söyleyerek girdi. Cumhuriyet coşkusunu Halk Evi’ne taşıyan minik öğrenciler, renkli görüntüler oluşturdu. Başkan Bozbey’i makamında ziyaret eden öğrenciler ellerindeki harflerle “Biz M. Kemaliz” yazısı oluşturdu. Başkan Bozbey’in Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan çocuklar, Bozbey ile birlikte Gençlik Marşı ve İzmir Marşı’nı söyledi. Çocukların da Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Bozbey, “Cumhuriyetimiz sizlere emanet” dedi. Başkan Bozbey, “Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği ulusumuzun en büyük bayramı kutlu olsun. Ben inanıyorum ki sizler Mustafa Kemal Atatürk’ün, cumhuriyetin ilke ve devrimlerinin izinde ilelebet cumhuriyeti yaşatmak için her zaman mücadele edeceksiniz. Cumhuriyetin bekçileri olacaksınız” diye konuştu.


Bozbey’i, Özel Demet Anaokulu öğrencileri de ziyaret etti. Öğrenciler, okulda öğrendikleri Atatürk şarkılarını, Başkan Bozbey’in makamında söyleyerek bayram sevinçlerini paylaştı. 

  • Cumhuriyet coşkusunu Halk Evi’ne taşıdılar
  • Cumhuriyet coşkusunu Halk Evi’ne taşıdılar
  • Cumhuriyet coşkusunu Halk Evi’ne taşıdılar
  • Cumhuriyet coşkusunu Halk Evi’ne taşıdılar

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016