Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyesi Burak Berk Kreşi’nde sona yaklaşılıyor

18.01.2018 09:17
Google+ ile paylaş
Hayırsever Şevket İlhan’ın desteğiyle yapımı süren Nilüfer Belediyesi Burak Berk Kreşi’nde sona yaklaşılıyor. 2018-2019 eğitim öğretim döneminde hizmete açılması planlanan kreşten, Nilüfer Belediyesi personeli öncelikli olarak yararlanacak.

Sosyal belediyecilik uygulamaları ile örnek gösterilen Nilüfer Belediyesi, önemli bir ihtiyacı karşılayacak, yepyeni bir projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nilüfer Belediyesi’nin, 23 Nisan Mahallesi’nde hayırsever Şevket İlhan’ın destekleri ile yapımına başladığı Nilüfer Belediyesi Burak Berk Kreşi’ndeki çalışmalar hız kazandı.

 

Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü koordinatörlüğünde, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle işletilecek kreşin, 2018-2019 eğitim öğretim döneminde hizmete açılması planlanıyor.

 

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, çalışmaları devam eden kreşte, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Seden Bozbey, Başkan Yardımcıları Nazlı Yazgan ile Yalçın Işıkyıldız, Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Şemsi Oğuz, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Bircan Uysal ve  hayırsever Şevket İlhan ile birlikte incelemelerde bulundu. Tüm detayları yerinde inceleyen Başkan Bozbey, toplam 735 metrekare kapalı alanda inşa edilen kreşin, Nilüfer’de büyük bir ihtiyacı karşılayacağını söyledi.

 

Başkan Bozbey kreşten, öncelikle Nilüfer Belediyesi personelinin çocukları olmak üzere  Nilüfer’de yaşayanların yararlanabileceğini açıkladı. İhtiyaç sahibi ailelerin çocukları için de ücretsiz kota oluşturulacağını söyleyen Başkan Bozbey, “7 adet sınıfın bulunacağı kreşte, çocuk gelişimini güçlendirecek atölyeler, yemekhane ve iç bahçe gibi mekânlar yer alacak. Kreşte, çocukların keyifli bir zaman geçirmesi ve nitelikli eğitim alması sağlanacak” dedi.

 

  • Nilüfer Belediyesi Burak Berk Kreşi’nde sona yaklaşılıyor
  • Nilüfer Belediyesi Burak Berk Kreşi’nde sona yaklaşılıyor
  • Nilüfer Belediyesi Burak Berk Kreşi’nde sona yaklaşılıyor
  • Nilüfer Belediyesi Burak Berk Kreşi’nde sona yaklaşılıyor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016