Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Şarkıları “Kır Çiçekleri” için söylediler

01.03.2018 11:08
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Bursa’da Çağdaş Eğitim Kooperatifi’nin “Kır Çiçekleri Okusun Diye” isimli kampanyasına destek amacıyla unutulmaz bir konser verdi.Gecede sahne alan sanatçı Çiğdem Gürdal da izleyenlere müzik keyfi yaşattı.

Nilüfer Belediyesi, Bursa Dostlar Gezeği, Heykel Rotary ve Osmangazi Rotary Kulübü, Bursa’da Çağdaş Eğitim Kooperatifi tarafından hayata geçirilen Kır Çiçekleri Okusun Diye kampanyasına destek vermek için konser düzenledi. Nilüfer Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun, Dostlar Gezeği ile birlikte sahne aldığı konser BAOB Oditoryum’da düzenlendi. Sunuculuğunu Zerrin Pehlivanoğlu’nun yaptığı geceye, Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Aysel Okumuş, Bursa Dostlar Gezeği Başkanı Ömer Lapacı, Heykel Rotary Kulübü Başkanı Metin Tokgöz, Osmangazi Rotary Kulübü Başkanı Taner Bolcan ile Çağdaş Eğitim Kooperatifi Başkanı Buğra Küçükkayalar ve çok sayıda sanatsever katıldı.

 

Şefliğini Filiz Başıbüyük’ün yaptığı Nilüfer Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, sahneye Dostlar Gezeği ile birlikte çıktı. İzleyiciler, koronun seslendirdiği birbirinden değerli eserlere eşlik etti, tempo tuttu. Konserin birinci bölümünde Bursa’daki gezek kültürü yaşatılırken ikinci bölümde de Bursalılar’ın da yakından takip ettiği sanatçı Çiğdem Gürdal, Nilüfer Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu ile birlikte sahne aldı. Konserin geliri Çağdaş Eğitim Kooperatifi tarafından hayata geçirilen ‘Kır Çiçekleri Okusun Diye’ kampanyasına bağışlandı.


Gecenin sonunda Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Aysel Okumuş, sanatçılara Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına teşekkür ederek çiçek verdi.  

  • Şarkıları “Kır Çiçekleri” için söylediler
  • Şarkıları “Kır Çiçekleri” için söylediler
  • Şarkıları “Kır Çiçekleri” için söylediler
  • Şarkıları “Kır Çiçekleri” için söylediler

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016