Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Belediye personeline indirim protokolü

09.05.2018 10:54
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi ile Queen Medikal&Estetik arasında imzalanan protokolle, belediye personeli ve birinci derece yakınları, özel indirim fırsatlarından yararlanacak.

Nilüfer Belediyesi, çeşitli kurum ve kuruluşlarla protokol imzalayarak personelinin özel indirimlerden yararlanmasını sağlıyor. Son olarak Nilüfer Belediyesi ve Queen Medikal&Estetik arasında imzalanan protokol kapsamında belediye çalışanları güzellik merkezinin uygulamalarından özel indirimlerle yararlanacak. Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız ve Queen Medikal&Estetik adına Gürsu Akanok ile Gülsema Beyreli tarafından imzalanan protokolle birlikte yüz gençleştirme işlemlerinde nakitte yüzde 10 ila yüzde 40 arasında indirimler uygulanacak. Destekleyici saç uygulamalarında nakitte yüzde 10, vücut uygulamalarında yüzde 10 ile yüzde 40, yaşam için şifreleme uygulamalarında da yüzde 20 ila yüzde 40 arasında fiyatlarda indirim yapılacak.

 

Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde imzalanan protokol sonrasında Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız, atılan imza ile belediye personelinin, güzel ve kaliteli bir hizmetten daha indirimle faydalanma imkânı bulacaklarını söyledi. 

  • Belediye personeline indirim protokolü

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016