Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Gönüllülüğün verdiği mutluluk

01.11.2018 15:06
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi sakinlerinin saç bakımlarını gönüllü olarak üstlenen kuaför Sevin Beceren'e teşekkür plaketi verdi.

Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi sakinleri, düzenlenen etkinliklerle kaliteli ve mutlu bir yaşam sürüyor. Huzurevinde kalanlar için sosyal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra, kişisel bakımlarına yönelik de çalışmalar yapılıyor.

Nilüfer Belediyesi'nin farklı kurum ve kuruluşlarla gerçekleştirdiği örnek çalışmalardan bir tanesi de huzurevi sakinlerinin saç bakımlarının yapılması. Bursa'da faaliyet gösteren ve gönüllü olarak birçok sosyal projede yer alan kuaför Sevin Beceren de, Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi sakinlerinin saçlarına bakım yaptı.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, gönüllü olarak huzurevi sakinlerinin mutluluğunu artıran kuaför Sevin Beceren'i Halk Evi'nde ağırlayarak teşekkür plaketi verdi. Başkan Bozbey, özellikle belli yaş grubunun bu tür bakımlarla daha fazla mutlu olduklarına dikkat çekti. Başkan Bozbey, “Onlara verilecek destek çok önemli. Emek harcadığınız ve gönüllü olarak huzurevi sakinlerimizin yanında olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum" dedi.

Kuaför Sevin Beceren, huzurevi sakinlerinin saç bakımlarını yaparken yaşadıkları mutluluğa şahit olmanın kendisini de mutlu ettiğini ve gönüllü her zaman bu tarz çalışmalarda yer alacağını söyledi. 

  • Gönüllülüğün verdiği mutluluk
  • Gönüllülüğün verdiği mutluluk
  • Gönüllülüğün verdiği mutluluk

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016