Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüferli karateciler kürsüde

10.05.2019 10:55
Google+ ile paylaş
Balıkesir’de düzenlenen “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı İllerarası Karate Turnuvası”na katılan Nilüfer Belediyesporlu karateciler, turnuvada birincilik ve üçüncülük elde ettiler.

Türkiye Karate Federasyonu tarafından Balıkesir’de “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı İllerarası Karate Turnuvası” düzenlendi. Türkiye’nin çeşitli illerinden takımların yer aldığı turnuvaya, Nilüfer Belediyespor da katıldı. Balıkesir Şehit Turgut Solak Spor Salonu’nda yapılan müsabakalarda Nilüfer Belediyesporlu Nisanur Çakır 32 kg Yıldızlar kategorisinde yaptığı maçlarının tamamını kazanarak birinci oldu. Nilüfer Belediyespor’un diğer sporcusu Beyzanur Peker de 40 kg Yıldızlar kategorisinde üçüncülük elde etti.


Elde ettikleri başarı için sporcuları kutlayan Nilüfer Belediyespor Başkanı Muhammet Aydın, “Nilüfer Belediyespor olarak voleybol ve hentbol gibi profesyonel dallar dışında 22 ayrı branşta amatör sporculara hizmet veriyoruz. Karateden cimnastiğe, yüzmeden hava sporlarına kadar bir çok ulusal başarı elde ettik. Elde edilen başarılar bize gurur veriyor” dedi.  

  • Nilüferli karateciler kürsüde

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016