Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Huzurevi sakinleri türkülerle eğlendi

20.06.2019 09:37
Google+ ile paylaş
Nesrin Fuat Bursalı İlkokulu öğretmenlerinin, sosyal projelere destek amacıyla kurduğu Türk Halk Müziği Korosu, Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi sakinleri için konser verdi.Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi sakinleri, düzenlenen renkli etkinliklerle günlerini dolu dolu geçiriyor. Huzurevi sakinleri bu defa türkü keyfi yaşadı.
Nesrin-Fuat Bursalı İlkokulu öğretmenleri tarafından sosyal projelere destek amacıyla kurulan Türk Halk Müziği Korosu, huzurevi sakinlerine özel konser verdi.  Konsere,  Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer de katıldı.
Anadolu’nun farklı yörelerine ait türküleri seslendiren koroya huzurevi sakinleri eşlik etti. Bazı parçalarla hüzünlenen, bazı parçalarla da coşku dolu anlar yaşayan huzurevi sakinleri,  konserin son bölümünde sahneye çıktı.
Huzurevinde yaşayanlara keyifli bir gece yaşatan öğretmenler, konser sonunda onlara verdikleri hediyelerle de sürpriz yaptı.
Güzel konser için Nesrin Fuat Bursalı İlkokulu öğretmen ve idarecilerini kutlayan Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer, “Huzurevindeki büyüklerimizi neşelendirdiniz. Onlarla birlikte olmak bizleri de çok mutlu etti. Böylesine anlamlı sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştiren siz değerli öğretmen arkadaşlarımı Belediye Başkanımız Turgay Erdem adına kutluyorum” dedi. 

  • Huzurevi sakinleri türkülerle eğlendi
  • Huzurevi sakinleri türkülerle eğlendi
  • Huzurevi sakinleri türkülerle eğlendi
  • Huzurevi sakinleri türkülerle eğlendi
  • Huzurevi sakinleri türkülerle eğlendi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016