Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Erdem’den Tophane Rotary’e teşekkür

10.07.2019 12:39
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Ramazan ayında Görükle’de düzenlenen iftar programlarına verdiği desteklerden dolayı Tophane Rotary Kulübü’ne teşekkür ederek, geçmiş dönem başkanı Ceyhun Yalçın’a plaket verdi.


Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Bursa Tophane Rotary Kulübü yönetici ve üyeleriyle bir araya geldi. Almira Otel’de gerçekleşen buluşmada Rotary Dönem Guvernörü Fatih Akçiçek, geçmiş dönem guvernörü İsmail Rodoplu, guvernör yardımcıları, geçmiş dönem Tophane Rotary Kulübü Dönem Başkanı Sebahattin Turan ve geçmiş dönem başkanı Ceyhun Yalçın, Tophane Rotaract Kulübü Başkanı Tuğçe Yüksel ile Tophane Rotary Kulübü üyeleri yer aldı.

Başkan Turgay Erdem, Ramazan ayında üniversite öğrencilerine yönelik Görükle’de gerçekleştirilen iftar programlarına verdiği katkılardan dolayı geçmiş dönem Tophane Rotary Kulübü Başkanı Ceyhun Yalçın’a teşekkür ederek plaket verdi. Nilüfer Belediyesi ve Tophane Rotary Kulübü iş birliğine değinen Başkan Turgay Erdem, bugüne kadar faydalı işlerin altına imza attığını belirtti. Başkan Turgay Erdem, “Son olarak Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar buluşmalarında bir arada olduk. Üniversite öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiğimiz bu organizasyona verdiğiniz önemli katkılardan dolayı Tophane Rotary Kulübü’ne teşekkür ediyorum. Nilüfer Belediyesi olarak her türlü çalışmanın içinde sizlerle beraber var olmaya devam edeceğiz. Birlikte bu iş birliğini sürdürmenin heyecanını bu dönemde de yaşamayı arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, göreve yeni başlayan Tophane Rotary Kulübü Başkanı Sebahattin Turan’a da görevinde başarılar diledi.

BAŞKAN ERDEM ONURSAL ÜYE OLDU

Bu arada Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Tophane Rotary Kulübü’ne “Onursal Üye” olarak değer görüldü. Başkan Erdem’e onursal üyelik rozetini, Tophane Rotary Kulübü Başkanı Sebahattin Turan verdi. Turan, Nilüfer Belediyesi’yle olan iş birliğinin devam etmesi temennisinde bulundu.

 


  • Başkan Erdem’den Tophane Rotary’e teşekkür
  • Başkan Erdem’den Tophane Rotary’e teşekkür
  • Başkan Erdem’den Tophane Rotary’e teşekkür

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016