Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Ödül sevincini Başkan ile paylaştı

06.09.2019 08:53
Google+ ile paylaş
Başkan Turgay Erdem, Almanya’da rol aldığı bir filmdeki performansıyla Münih Film Festivali’nde “Yeni Alman Sineması En İyi Oyuncu Ödülü”ne değer görülen Nilüfer Belediyesi Kent Tiyatrosu oyuncusu Oğulcan Arman Uslu’yu başarısından dolayı kutladı.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Münih Film Festivali’nde gösterimi yapılan “Es Gilt Das Gesprochene Wort” adlı filmde rol alan ve performansıyla “Yeni Alman Sineması En İyi Oyuncu Ödülü”ne değer görülen Nilüfer Belediyesi Kent Tiyatrosu oyuncusu Oğulcan Arman Uslu’yu makamında ağırladı.

 

Halk Evi’nde gerçekleşen ziyarette, Nilüfer Belediyesi Kent Tiyatrosu Müdürü Meral Kaya da yer aldı. Almanya’da elde ettiği başarı sürecini Başkan Turgay Erdem’e aktaran Uslu, sevincini de paylaştı.

 

Başarısından dolayı Oğulcan Arman Uslu’yu kutlayan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de, Nilüfer’e yaşattığı gururdan dolayı da Uslu’ya teşekkür etti. Uslu’nun, başarısıyla örnek olduğunu belirten Başkan Erdem, başarılarının artarak devam etmesi dileğinde bulundu. 


  • Ödül sevincini Başkan ile paylaştı
  • Ödül sevincini Başkan ile paylaştı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016