Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Çalışanlar bowling turnuvasında buluştu

07.02.2020 12:52
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nin, çalışanlara yönelik düzenlediği Birimlerarası Bowling Turnuvası sona erdi. 224 çalışanın katıldığı turnuvada şampiyonluğu Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekibi aldı.

Nilüfer Belediyesi’nin her yıl, çalışanlar arasında dayanışmayı geliştirmek, sosyal etkinliklere birlikte katılmalarını sağlamak amacıyla düzenlediği bowling turnuvası eğlenceli anlara sahne oldu. 
224 çalışanın katıldığı Nilüfer Belediyesi Birimlerarası Bowling Turnuvası, 4 gün sürdü. Heyecanlı ve çekişmeli anların yaşandığı turnuvanın sonunda Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekibi birinci, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Ulaşım Şantiye 4. Takımı ikinci, Mali Hizmetler Müdürlüğü Takımı da üçüncü oldu. 


Turnuvada atışlarıyla en başarılı kadın ve erkek personel de belirlendi. En skorer kadın personel Duygu Tangüler olurken, en skorer erkek ödülünü de aynı puanı alan Birol Çavuşoğlu ile İsmail Helvacı paylaştı.
Turnuvada dereceye girenlere kupa ve madalyaları Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer,  Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Serkan Çalışkan, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Gökay Azak tarafından verildi.

 

  • Çalışanlar bowling turnuvasında buluştu
  • Çalışanlar bowling turnuvasında buluştu
  • Çalışanlar bowling turnuvasında buluştu
  • Çalışanlar bowling turnuvasında buluştu

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016