Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bosch ile sportif işbirliği

28.03.2013 17:00
Google+ ile paylaş
Bosch Spor Kulübü Yönetim Kurulu seçim sonrası kurum ziyaretlerine Nilüfer Belediyesi ile başladı.Yeni Başkan Uğur Demir, Yönetim Kurulu ile birlikte Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti.

Kulüp faaliyetleri, sportif  hedefler ve yerel yönetimler  ile yapılacak sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi veren Demir, futbol, basketbol, voleybol, yüzme, masa tenisi, atletizm branşlarında faaliyet sürdüren Bosch Spor Kulübü’nün 530 lisanslı sporcusunun bulunduğunu kaydetti.

Bosch Yüzme Takımı’nın, devam eden  Milli Takım seçmelerinde mücadele ettiğini  ve futbolda U15 Şampiyonası’nda Bursa’yı temsil eden tek takım olduklarını hatırlatan Demir, Bosch çalışanlarının, ailelerinin ve toplumun spora olan ilgisini artırmak, onlara spor yapma alışkanlığı kazandırmak üzere başlayan kulüp faaliyetlerinin bugün üst düzeye ulaştığını ve Nilüfer Belediyesi ile süren işbirliklerini arttırmak istediklerini kaydetti.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de 1999 yılından bu yana Nilüfer’i aynı zamanda bir spor kenti yapma ideali ile projeler ürettiklerini hatırlatarak bu hedefimizde işletmelerin ve sivil toplum örgütlerinin desteği çok önemli. Sportif yatırımlarımızın karşılığını bulması, spor konusunda bize olumlu geri dönüşlerin ve yeni taleplerin gelmesi motivasyonumuzu artırıyor. Bu anlamda kulübünüzün faaliyetleri ve başarıları bizleri mutlu ediyor. Spor sevgisini Nilüfer’in tamamına aşılamak için Bosch Spor Kulübü ile işbirliğine hazırız,” diye konuştu.
  •  Bosch ile sportif işbirliği

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016