Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’in sultanlarından bir galibiyet daha

27.02.2020 12:45
Google+ ile paylaş
Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, karşılaştığı Beylikdüzü Voleybol İhtisas Spor Kulübü'nü 3-0 yendi. Nilüfer’in sultanları, bu sezon elde ettikleri 7. galibiyet ile puanlarını 20'ye yükseltti.

Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Vestel Venüs Sultanlar Ligi’ndeki 19. hafta maçını Beylikdüzü Voleybol İhtisas Spor Kulübü ile yaptı.
Vestel Venüs Sultanlar Ligi'nde Bursa'nın tek temsilcisi olan Nilüfer Belediyespor, Beylikdüzü Voleybol İhtisas Spor Kulübü ile Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda karşı karşıya geldi. Rotasyonlu bir kadro ile mücadele eden mavi yeşil beyazlı ekip, tüm maç boyunca etkili bir oyun ortaya koydu. Nilüfer ekibi, rahat bir oyunun ardından her üç sette de rakibini 25-13 yendi ve maçı 3-0 kazandı.   Nilüferli voleybolcular bu sezon elde ettikleri 7. galibiyet ile puanlarını 20'ye yükselttiler. Nilüfer Belediyespor oyuncusu Helene,  takımına kazandırdığı 22 sayı ile maçın en skorer isim oldu. Nilüfer Belediyespor, ligin 20. haftasında, 1 Mart Pazar günü saat 17.00’de Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda güçlü ekiplerden Fenerbahçe Opet ile karşı karşıya gelecek. 


  • Nilüfer’in sultanlarından bir galibiyet daha
  • Nilüfer’in sultanlarından bir galibiyet daha
  • Nilüfer’in sultanlarından bir galibiyet daha
  • Nilüfer’in sultanlarından bir galibiyet daha

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016