Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Video sergisi Kill The Boss Galeri N’de

10.03.2020 12:47
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi farklı bir sergiye ev sahipliği yapıyor. “Patronu Öldür / Kill The Boss” adlı grup sergisi Galeri N’de Bursalı sanatseverlerle buluştu. Video çalışmalarından oluşan sergi 19 Nisan’a kadar izlenime açık kalacak.

Nilüfer Belediyesi 29 Ekim Mahallesi’ndeki Galeri N’de çok özel bir sergiyi meraklıları ile buluşturuyor. John Egleson’un yönettiği, vahşi kapitalizm ve onun emek sömürüsüne karşı bir direnişe vurgu yapan “Sisteme Darbe / The Shocked To The System” adlı filmin ana içeriğinden yola çıkarak hazırlanan “Patronu Öldür / Kill The Boss” adlı grup sergisi izlenime açıldı. Galeri N’de sanatseverlerle buluşan video sergisi, uluslararası alanda tanınmış üretken sanatçıları bir araya getiriyor.

Sergide Khaled Hafez, Regina Jose Galindo, Bruno Muzzolini, Ferhat Özgür, Steve Piccolo, Anri Sala ve Fani Zguro’nun çalışmaları yer alıyor. Sergide yer alan video çalışmaları ağırlıklı olarak, emek gücü, güvencesizlik, göç ve tüketim politikasından küresel pazarlamaya ve parasal krizleri içeren eleştirel yaklaşımlara vurgu yapıyor. Galeri N’deki “Patronu Öldür / Kill The Boss” adlı sergi 19 Nisan tarihine kadar izlenime açık kalacak. 


  • Video sergisi Kill The Boss Galeri N’de
  • Video sergisi Kill The Boss Galeri N’de
  • Video sergisi Kill The Boss Galeri N’de

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016