Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Hentbol’a "taze kan"

20.05.2013 17:00
Google+ ile paylaş
Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi’ni 3. sırada tamamlayarak tarihinin en büyük başarısını elde eden Nilüfer Belediyespor Hentbol Takımı katılmaya hak kazandığı Avrupa Challenge Kupası mücadeleleri öncesi kadrosuna takviyeler yapıyor.

Kulüp son olarak Nilüfer Belediyesi Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreni ile Çankaya Belediyesi Anka Spor’un başarılı pivotu Müjdat Özcan’ı renklerine bağladı.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve kulüp yöneticilerinin de hazır bulunduğu imza töreninde konuşan Bozbey, genç hentbolcuya başarılar diledi. ”Müjdat’ın, takımızın başarısını takım arkadaşları ile hocalarıyla beraber üst sevilere çıkaracağına inanıyorum,” dedi.

Antrenör Fatih Işık ise “Türkiye Kupası, lig ve Avrupa Challenge Kupası mücadelelerimizde en iyi sonuçları elde etmek, Nilüferi' bu üç kulvarda da en iyi şekilde temsil etmek için transfer dönemini iyi değerlendirmek istiyoruz,” dedi.

1979 doğumlu milli hentbolcu Müjdat Özcan, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Maliye Milli Piyango takımlarında şampiyon kadroda yer almıştı. 
  • Nilüfer Hentbol’a
  • Nilüfer Hentbol’a

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016