Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey’den Bursaspor’un yeni yönetimine başarı ziyareti

01.07.2013 17:00
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor’un yeni başkanı Erkan Körüstan ve ekibini ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi.

Özlüce Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor’un çiçeği burnunda başkanı Erkan Körüstan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Turgay Erdem, Başkan Danışmanı Adil Kayaoğlu, meclis üyeleri Metin Tuncel ve Remzi Şimşek’in de hazır bulunduğu ziyarette, Bursaspor’un marka değeri ve kente olan katkısına vurgu yapıldı. 

Körüstan ve ekibine yeni görevlerinde başarılar dileyen Mustafa Bozbey, “Bursaspor, Bursa şehri için önemli bir marka değeridir. Bursa’nın her alanda tanıtımı için Bursaspor çok önem arz ediyor. Şehrin markalaşması Bursaspor ile daha güçlü olacaktır. Yeni yönetimin Bursaspor’a vereceği katkılara inancımız tamdır. Nilüfer Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi her zaman Bursaspor’un yanında olmaya devam edeceğiz,” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Körüstan ise, Bursaspor’un yerel yönetimlerin desteğiyle hedefleri doğrultusunda daha hızlı ilerleyeceğini ifade ederek, Bursa şehrine layık olmak için ellerinde geleni yapacaklarını dile getirdi.
  • Bozbey’den Bursaspor’un yeni yönetimine başarı ziyareti
  • Bozbey’den Bursaspor’un yeni yönetimine başarı ziyareti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016