haber

Başkan Bozbey Gökçeköy’de sorunlara kulak verdi

Sabah saatlerinde ‘Başkan Burada’ karavanıyla Gökçeköy Mahalle Meydanı’na gelen Bozbey, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi.

 

Başkan Bozbey ile görüşen Gökçeköy Mahalle Muhtarı Fehmi Aslan, Bozbey’e, cami çevresinin düzenlenmesi, köy meydanında bulunan kahvenin yıkılıp yenisinin yapılması, halı saha çevresinin park ve mesire alanı olması, köy okulunun yalıtımının yapılması gibi taleplerini iletti.

 

Nilüfer Belediyesi’nin desteğini her zaman gördüklerini belirten muhtar, hizmetlerden memnun olduklarını belirterek, Başkan Bozbey’e teşekkür etti. Baskan Bozbey'i karavandaki makamında ziyaret eden Meral Muammer Ağım Ortaokulu Müdürü Alper Taşkın da eğitim alanında yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Bozbey’e teşekkür ederek, okula bisikletleriyle gelen öğrenciler için bisiklet otoparkı ve okul bahçesine kamelya talep etti. Başkan Bozbey Gökçeköy Mahallesi’ni de gezerek mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi.

 

Mahallelinin sıkıntılarını yerinde inceleme fırsatı bulan Bozbey gerekenlerin yapılması için ilgili müdürlüklere talimat verdi. Mahallede bulunan ilkokulu da ziyaret eden Başkan Bozbey okulda görevli öğretmenin bahçeye voleybol ve basketbol sahası talebinin de değerlendirileceğini söyledi.