haber

Başkan Bozbey Odunluk’ta taleplere kulak verdi

“Başkan Burada” projesi kapsamında makamını her hafta Nilüfer’in bir mahallesine taşıyan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in bu haftaki durağı Odunluk Mahallesi oldu.

 

Sabah saatlerinde mahalleye giden Başkan Bozbey, mahalle sakinleri ve Muhtar İlyas Seyhan ile bir araya geldi. Vatandaşların talep ve önerilerine kulak veren Başkan Bozbey, sorunların çözümü noktasında ilgili müdürlüklere talimat verdi. Başkan Bozbey’i Odunluk Spor Kulübü Başkanı Yavuz Yılmaz ve Yönetim Kurulu da ziyaret etti. Kulüp için yer talebinde bulunan Yavuz Yılmaz futbolun yanı sıra güreş branşında da çalışmalar yapacaklarını belirtti.

 

Odunluk Mahalle Muhtarı İlyas Seyhan da bölgenin meydan ihtiyacı olduğunu söyleyerek Pazar alanı yapılması talebinde de bulundu. Odunluk Mahallesi’nin nüfusunun hızla arttığını kaydeden Seyhan, vatandaşların Pazar ihtiyacını karşılamak için uzak bölgelere gittiğini de sözlerine ekledi.

 

Taleplere kulak veren Başkan Bozbey, ihtiyaçlarla ilgili gereken çalışmaları yapacaklarını belirterek, Odunluk’ta yapılacak projelere çocuk parkı da entegre edebileceklerini ifade etti.