haber

Bozbey’den Bursaspor’un yeni yönetimine başarı ziyareti

Özlüce Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor’un çiçeği burnunda başkanı Erkan Körüstan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Turgay Erdem, Başkan Danışmanı Adil Kayaoğlu, meclis üyeleri Metin Tuncel ve Remzi Şimşek’in de hazır bulunduğu ziyarette, Bursaspor’un marka değeri ve kente olan katkısına vurgu yapıldı. 

Körüstan ve ekibine yeni görevlerinde başarılar dileyen Mustafa Bozbey, “Bursaspor, Bursa şehri için önemli bir marka değeridir. Bursa’nın her alanda tanıtımı için Bursaspor çok önem arz ediyor. Şehrin markalaşması Bursaspor ile daha güçlü olacaktır. Yeni yönetimin Bursaspor’a vereceği katkılara inancımız tamdır. Nilüfer Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi her zaman Bursaspor’un yanında olmaya devam edeceğiz,” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Körüstan ise, Bursaspor’un yerel yönetimlerin desteğiyle hedefleri doğrultusunda daha hızlı ilerleyeceğini ifade ederek, Bursa şehrine layık olmak için ellerinde geleni yapacaklarını dile getirdi.