haber

Ceza’dan unutulmaz performans

Nilüfer Belediyesi ve +1 iş birliğiyle düzenlenen Nilüfer +1 Güz Konserleri’nde sahne alan Ceza,  Balat Atatürk Ormanı sahnesini dolduran coşkulu kalabalığa unutulmaz bir konser verdi.

 

Nilüfer Belediyesi, Nilüfer +1 Güz Konserleri ile Türkiye’nin en önemli seslerini ve müzik gruplarını müzikseverlerle buluşturmaya devam diyor.  Eylül ayının ilk haftasından bu yana Bursalılara açık havada müzik keyfi yaşatan Nilüfer +1 Güz Konserleri’nde hafta sonunda sahne sırası Türkiye’de adı rap müzikle özdeşleşen ceza grubundaydı.

Balat Atatürk Ormanı’nın muhteşem ortamında, açık havada gerçekleşen konserde ceza hayranları konser alanını doldurdu. Coşkunun konser alanı dışına da taştığı, ritmin hiç düşmediği konserde grup performansı ile büyük beğeni toplarken, her şarkıya eşlik eden ceza hayranları rap müziğe doydu.

Uzun bir aradan sonra müzikseverlerle sevilen sanatçıları Balat Atatürk Kent Ormanı’nda buluşturan  Nilüfer +1 Güz Konserleri’nde 22 Eylül Çarşamba akşamı  da kendine has yorumuyla geniş bir hayran kitlesi oluşturan Gaye Su Akyol sahne alacak.

artifestival.com adresinden satışa sunulan tam biletler 20TL, indirimli biletler ise 15 TL. Konser alanına girişler, aşı kartı veya 48 saat önce alınmış negatif PCR testi sonuçlarının kontrolü sonrası gerçekleşiyor.