haber

Gaye Su Akyol hayranlarını coşturdu

“Nilüfer +1 Güz Konserleri”nde sahne Gaye Su Akyol’un oldu. Yoğun ilgi gören konserde Gaye Su Akyol, sahne performansı ve müziğiyle hayranlarını coşturdu.

 

“Nilüfer +1 Güz Konserleri”nde coşku sürüyor. Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleştirilen konser serisinde bu kez; 1970’lerde popüler olan müzik tarzı “Psychedelic Rock”u kendine has yorumuyla yeniden canlandırarak geniş bir hayran kitlesine ulaşan Gaye Su Akyol sahne aldı.

Farklı müzik tarzı ve sahne kıyafetiyle dikkat çeken Gaye Su Akyol, müziğiyle de konser alanını dolduran müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Konsere, 2018 yılında çıkardığı son albümünün de adını taşıyan “İstikrarlı Hayal Hakikattir” parçasıyla başlayan Gaye Su Akyol, “İsyan Manifestosu”, “Abbas”, “Develer”,” Gamzedeyim” gibi en sevilen parçalarını Bursalı hayranları için seslendirdi.

Sahne performansıyla müzik tutkunlarını coşturan Gaye Su Akyol, iki saat süren konseri “Hologram” adlı parçasıyla tamamladı. Hayranlarının yoğun isteği üzerine bis yapan Gaye Su Akyol, “Kırmızı Rüyalar” adlı eserini hayranlarıyla birlikte söyledi. Gaye Su Akyol, geceyi yine “İstikrarlı Hayal Hakikattir” şarkısıyla noktaladı.

Nilüfer Belediyesi’nin çalışmalarının örnek olduğunu belirten Gaye Su Akyol, “Ne kadar güzel belediyeniz var ki her gün bir konser ve sergi gibi etkinlikler düzenliyor. Bursa’nın güzel yüzü olarak Türkiye’ye örnek oluyor. Umarım bütün belediyeler, şehirler insanları konserlere, sergilere boğar” diye konuştu. Gaye Su Akyol, bir takım hikayeleri anlatan ve kendi çizdiği illüstrasyon ve resimlerin de, ilk kez Nilüfer konserinde sahnede yer aldığını belirtti. Gecenin sonunda Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nejla Aslan, Gaye Su Akyol’a plaket vererek teşekkür etti.