haber

Japon personele duygusal veda

Nilüfer Belediyesi’nin 2007 yılından beri kardeş şehri olan Japonya’nın Tokai Belediyesi ile gerçekleştirdiği personel değişim programının beşincisi için gelen Yusuuke Matsuzawa, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e veda ziyaretinde bulundu. Kasım ayı boyunca Nilüfer Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde görev alarak Nilüfer’i ve Bursa’yı daha yakından tanıma fırsatı bulduğunu belirten Yusuuke Matsuzawa, Başkan Bozbey’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Japonya’dan personel değişim programıyla Bursa’ya gelen Yusuuke Matsuzawa’yı Nilüfer’de ağırlamaktan onur duyduğunu belirterek Tokai Belediye Başkanı ve personeline selamlarını iletti.

Başkan Bozbey Japon personele çeşitli hediyeler takdim ederken, Yusuuke Matsuzawa da Japonya’da kullanılan Kanji alfabesiyle Mustafa Bozbey yazılı tabloyu Başkan’a hediye etti. Görev süresince birlikte çalışma imkanı bulan Nilüfer Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü personeli de veda partisi düzenleyerek Yusuuke ile birlikte pasta kesti.