haber

Nilüfer Belediyesi’nden Bursaspor’a tam destek

Bursaspor’un forma, antrenman malzemesi, hediyelik eşya ve sportif ürünlerinin satışı için 2015 yılında hayata geçirdiği Bursastore TIR’ı, Nilüfer Belediyesi Halk Evi önünde bulunan Cumhuriyet Meydanı’nda Nilüferlilerle buluştu. Bursa’nın tüm ilçelerini, kurum ve fabrikalarına giden ve 120 çeşit ürünün yer aldığı Bursastore TIR’ını Nilüfer Belediyesi çalışanları da ziyaret ederek ürünlerden satın aldı.

Nilüferliler’in  büyük ilgi gösterdiği Bursaspor TIR’ını Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Başkan Yardımcıları Turgay Erdem, Yalçın Işıkyıldız ve Bilgi İşlem Müdürü Hakan Arık ile birlikte ziyaret etti.

Bursastore TIR’ında kulübün Genel Müdürü Erhan Başoğlu ile görüşen Başkan Bozbey, yeni sezonda Bursaspor’a başarılar diledi. Bursaspor’un lige 19 Ağustos’ta Adanaspor deplasmanıyla başlayacağını hatırlatan Mustafa Bozbey, 28 Ağustos’ta Bursa’da yapılacak Başakşehir maçını büyük bir heyecanla beklediklerini söyledi. Bursaspor’un yeni sezon formalarını inceleyen Bozbey kendisine ve ailesine forma ve hediyelik ürünlerden satın aldı.

Bursaspor Kulübü Genel Müdürü Erhan Başoğlu da Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek 16 numaralı Mustafa Bozbey forması hediye etti.