haber

Nilüfer Belediyespor sezona sıkı hazırlanıyor

Yaptığı transferlerle iddialı bir takım oluşturan Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon öncesi hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Yeni sezona Üçevler Spor Tesisleri ve Cengiz Göllü Spor Salonu’nda teknik, taktik ve kondisyon antrenmanlarıyla hazırlanan Nilüfer Belediyespor, bu yıl da önemli başarıların altına imza atmayı hedefliyor.

 

Deneyimli oyunculardan iddialı bir takım oluşturduklarını belirten Antrenör Reşat Yazıcıoğulları, “Milli Takımlarda olan oyuncularımızın da aramıza katılmasıyla birlikte çalışmalarımıza tam kadro devam edeceğiz. Yeni sezon öncesi yapacağımız hazırlık maçlarıyla oyuncularımızın performanslarını daha iyi görme fırsatı bulacağız. Güçlü rakiplerimiz karşısında sahadan galibiyetle ayrılarak, yeni sezon öncesi moral ve motivasyonu üst seviyede tutmak istiyoruz. Avrupa Kupası’na katılmayı hedefliyoruz. Bunun için elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

 

Tanışma yemeğinde buluştular

Öte yandan Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol, Erkek Basketbol ve Kadın Voleybol takımları, teknik heyet ile yönetimin de katıldığı tanışma yemeğinde bir araya geldi. Birlik ve beraberliğin yaşandığı gecede sporcular başarı sözü verdi.