haber

Nilüfer’e öneri sunanlar ödüllendirildi

Nilüfer Belediyesi’nde 2013 öneri sistemine katkı sunan ve dereceye giren personel ödüllendirildi. 97 personeli 254 adet öneri sunduğu sistemde kriterlerine göre kapsam içi olan müdürlük puanlaması yapılmış olup, dereceye giren ilk üç personel ödül almaya hak kazandı. Yapılan puanlamalar sonunda Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü personeli Sinan Perveroğlu birinci, Strateji Geliştirme Müdürlüğü personeli Öznur Alan ikinci, Temizlik İşleri personeli Fatmagül Aydın üçüncü oldu.

Ayrıca bu yıl ilk kez yapılan uygulamayla en yenilikçi öneri de seçildi. Bu kategoride ‘Öğrenci ve yoksul vatandaşların kullanması için kent çamaşırhanesi kurulması’ önerisiyle Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nden Gülşah Ayzit ödüle layık görüldü.

2013 Performans Yönetim Sistemi’ne göre bireysel hedef ve puanlamalara göre ilk 10’a giren personelde ödüllendirildi. Buna göre Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden G. Seza Güre, Hatice İlgi, Necla Altıntaş, Sevilay Alkan, Müşerref Saygı, Nazmi Aydemir, Ahmet Doğru, Aysel Bacaru, Sosyal Yardım İşleri’nden Şükran Amil, Ruhsat Denetim Müdürlüğü’nden Sinan Perveroğlu ve Sağlık İşleri Müdürlüğü’nden Leyla Taşfiliz dereceye girdi. Ayrıca yine puanlama sistemine göre performansı en yüksek müdürlük olarak Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü layık görüldü. Personeli tek tek kutlayan Başkan Mustafa Bozbey, birer plaket ve çeyrek altın ile dereceye girenleri ödüllendirdi.