haber

Turgay Erdem: Birlikte yeni başarılara imza atacağız

Nilüfer Belediyesi ailesi, bayram öncesi son mesai gününde bayramlaştı. Alaaddinbey Hizmet Binası ve Halk Evi’nde düzenlenen törenlere Nilüfer Belediyesi personeli, yoğun katılım gösterdi. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, çalışanların Kurban Bayramı’nı tek tek kutladı. Bayramlaşma törenine CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özer Anaç, İYİ Parti Nilüfer İlçe Başkanı Levent Öncü, MHP Nilüfer İlçe Başkanı Ali Hayri Ozan, Nilüfer Belediye Meclisi Üyeleri, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcıları, muhtarlar ve idari amirler de katıldı.

Yeni bir yönetim anlayışını ortaya koyarak, Nilüfer’i daha da iyiye taşımak için yola çıktıklarını belirten Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, “Stratejik planımızı yapıyoruz. Yeni yol haritamızı oluşturuyoruz. Bu çerçevede yol haritamızla beraber önümüzdeki 5 yılı birlikte planlayarak, birlikte yol yürüyerek, inşallah Nilüferliler’i bugün olduğu gibi, bundan sonraki zamanlarda da gülümsetmeye ve onları mutlu etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte başaracağız. Sizlere güveniyorum ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Nilüfer’in bu seviyeye gelmesinde hepinizin katkısı var. Bu başarıyı birlikte taçlandırmamız gerekiyor. Sizlere güveniyorum” dedi.

 

Nilüfer Belediyesi çalışanlarına bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür eden Başkan Turgay Erdem, “Hem çocuklarımızı daha huzurlu ve güvenli ortamlarda yaşamalarını sağlamak, gençlerimizin daha çağdaş ve teknolojik imkanlarla yetiştirmek hem de can dostlarımıza umut olmak, gelecek için onların da yaşam alanlarını oluşturmak için güzel bir çalışma yapıyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalar bizim için çok önemli. Bundan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki dönemlerde de çalışmalarımızı birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

 

Çalışanların Kurban Bayramı’nı da kutlayan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, “Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyorum” ifadelerini kullandı.