Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Nida Ateş’le Buluşmalar programına konuk olan İncesaz, izleyenlere keyifli bir gece yaşattı. 


Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği ve her ay farklı bir sanatçının katıldığı Nida Ateş’le Buluşmalar programı, Bursalı sanatseverlere müzik ziyafeti yaşatıyor. Bursa Akademik Odalar Birliği Oditoryum’da düzenlenen buluşmaların bu ayki konuğu, besteleriyle ve geleneksel Türk Müziği eserleriyle sevilen grup İncesaz oldu. Konsere, Nilüfer Belediye Başkan Vekili Adil Kayaoğlu, Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Turgay Erdem ve çok sayıda sanatsever katıldı.


İncesaz ve Nida Ateş’in birlikte seslendirdiği ‘Akşam Olur Karanlığa Kalırsın’ türküsüyle başlayan konser, İncesaz'ın ‘Derya’, ‘Aşk bitti’ ve dillerden düşmeyen ‘Çok aşığın var diyorlar’ adlı şarkılarıyla devam etti. Anadolu’nun farklı yörelerinden türkülerin de seslendirildiği gecede, katılımcılar şarkılara eşlik etti. Ezgi Köker’in solistliğini üstlendiği, kontrbasta Volkan Hürsever, perküsyonda Türker Çolak, gitarda Cengiz Onural, kanunda Taner Sayacıoğlu ve tamburda Murat Aydemir’in yer aldığı İncesaz,  müziğiyle dinleyenlerden büyük alkış aldı. Yaklaşık iki saat süren konserin sonunda Nilüfer Belediye Başkan Vekili Adil Kayaoğlu, sanatçılara Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına çiçek vererek teşekkür etti.