Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Yüzlerce çocuğun sertifika sevinci

29.07.2013 18:01
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor Kulübü’nün organize ettiği Yaz Spor Okulları’nın ikinci dönemini başarıyla tamamlayan 910 öğrenciye sertifikaları verildi.

Nilüfer Belediyesi’nin her yaz geleneksel olarak düzenlediği ‘Yaz Spor Okulları’nda başarılı olan öğrencilere sertifika töreni düzenlendi. Nilüfer Belediyespor tarafından organize edilerek yaz boyunca futboldan basketbola, yüzmeden jimnastiğe kadar birçok branşta eğitim alan 910 öğrenci, sertifikaya hak kazandı.

Altınşehir Gençlik Merkezi’nde düzenlenen sertifika törenine katılan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, miniklerin sertifika heyecanına ortak oldu. Ailelerin de katıldığı törende konuşan Başkan Bozbey, Nilüfer’de yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu söyleyerek, “Gelecek nesillerin sporla ve sanatla yetişmesi için düzenlediğimiz tam gün spor okullarına katılan çocuklarımız, çeşitli spor dallarının yanı sıra sinema, resim, drama ve halk oyunları gibi pek çok sanatsal alanda aldıkları eğitimlerini başarıyla tamamladılar. Sanatla iç içe büyüyen, spor yapan çocuklarımız gelecekte Nilüfer’in, Türkiye’nin aydınlık yüzleri olacaktır. Onlarla gurur duyuyoruz” dedi.

Voleybolcular Nilüfer’de yetişiyor

Nilüfer Belediyespor’un düzenlediği branş eğitimleri için Çalı Nilüfer Belediyespor tesisleri ve Konak Yüzme Tesislerinde düzenlenen sertifika töreninde de futbol, voleybol, basketbol ve yüzme branşında başarılı öğrencilere Nilüfer Belediyespor Kulübü Spor Okulları Koordinatörü Reşat Çelik tarafından sertifikaları verildi.

Yaz Spor Okulları bünyesinde voleybol branşında 136 çocuğun sertifika aldığını belirten Nilüfer Belediyespor Voleybol antrenörü Ali Kamberoğlu, “Yaz okullarında çocuklara yetenekli oldukları branşlarda eğitimler vererek geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz,” dedi.

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Yaz Spor Okulları ve Tam Gün Spor Okulları’nın üçüncü dönemi 29 Temmuz Pazartesi günü başlayacak.
  • Yüzlerce çocuğun sertifika sevinci
  • Yüzlerce çocuğun sertifika sevinci
  • Yüzlerce çocuğun sertifika sevinci
  • Yüzlerce çocuğun sertifika sevinci
  • Yüzlerce çocuğun sertifika sevinci
  • Yüzlerce çocuğun sertifika sevinci
  • Yüzlerce çocuğun sertifika sevinci

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016