Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

“Mutluluğun kentinde aşkın için söyle”

07.02.2014 15:43
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi “Mutluluğun kentinde aşkın için söyle” ismi ile tanıtımını yaptığı 14 Şubat organizasyonu için, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda video kayıt odası kurdu.

Sevgililer için 14 Şubat’ta Nilüfer Nikahevi’nde gün boyu sürecek etkinlikler düzenlenecek. Nilüfer Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir dizi etkinlik hazırladı. Her yıl 14 Şubat’ta farklı etkinliklere imza atan Nilüfer Belediyesi bu yıl Nilüferlilerin aşklarını ifade edip sonunda sürpriz hediyeler kazanabilecekleri bir video kayıt odası kurdu. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Akuğur Market yanında oluşturulan video kayıt odasında istedikleri saatte, kentlerine duydukları aşkı; aşka ve sevgiye dair duygularını aktaran kent sakinlerinin videoları sosyal medyada yayınlanacak. Oylama sonunda en çok beğenilen videoların sahipleri ise sürpriz hediyeler kazanacak.

Nilüfer’de 14 Şubat’a özel etkinlik programı

Ayrıca 14 Şubat’ta Nilüfer Nikahevi’nde de atölyeler, kokteyl, karaoke partileri ve yarışmalar ile eğlenceli bir etkinlik programı olacak. Program çerçevesinde Yazar Hakan Akdoğan, en güzel aşk mektupları için mektup atölyesinde eğitim verecek. Cüneyt Yılmaz, sıcak şarap atölyesinde; Bilal Demir ve Melike Aydın, pasta süsleme atölyesinde; Devrim Mert, Tango-Bachata atölyesinde; Seda Dolgun ise ayraç atölyesinde eğitimler verecek. Gün içinde de “en uyumlu çift”, “en birbirini bilen çift”, “en isabetli çift” ve “en eğlenceli çift” yarışmaları düzenlenecek.  

  • “Mutluluğun kentinde aşkın için söyle”
  • “Mutluluğun kentinde aşkın için söyle”
  • “Mutluluğun kentinde aşkın için söyle”
  • “Mutluluğun kentinde aşkın için söyle”
  • “Mutluluğun kentinde aşkın için söyle”

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016