Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey’e PTT’den anlamlı armağan

11.02.2014 16:12
Google+ ile paylaş
Bursa PTT Başmüdürlüğü, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e kendi fotoğrafının basılı olduğu özel pul armağan etti.

Pulculuğa yeni bir boyut getirmek ve posta idarelerine kaynak yaratmak amacıyla  kişisel pul hizmeti başlatan PTT’nin Bursa Başmüdürlüğü  yeni bir çalışmaya imza attı. PTT Başmüdürlüğü,  Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e kendi fotoğrafının basılı olduğu pul armağan  etti. 2005 yılında başlatılan kişisel pul hizmetinden bu güne kadar çok sayıda kişinin faydalandığını belirten Bursa PTT  Başmüdürü Erol Işıksoy, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e örnek çalışmalarından dolayı kişisel pul hediye ettiklerini ifade etti. Erol Işıksoy, 29 Ekim’de Cumhuriyet Bayramı’nda Nilüfer’de 5990 kişiyle düzenlenen “Duruyoruz” etkinliğinde oluşturulan dünyanın en büyük Atatürk portresini de pul haline getirmek istediklerini söyledi. 

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de PTT  Müdürlüğü’nün böyle bir  teveccühte bulunmasının kendisini memnun ettiğini dile getirerek bu özel hediyeyi yaşam boyu saklayacağını ifade etti. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in makamında gerçekleşen ziyarete Bursa PTT Başmüdürü Erol Işıksoy, PTT  Bursa  Kargo Müdürü Hasan Olcay, PTT Başmüdür Yardımcısı İhsan Ekem ve Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Ali Karamık katıldı.

  • Bozbey’e PTT’den anlamlı armağan
  • Bozbey’e PTT’den anlamlı armağan

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016