Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyesi fidan dikimini aralıksız sürdürüyor

24.03.2014 11:24
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi ağaçlandırma kampanyasına devam ediyor. Kampanya kapsamında Nilüfer Belediyesi ve sivil toplum örgütlerinin iş birliğiyle Üçevler ile Altınşehir mahallerine fidan dikimi yapıldı.

Doğanın korunması, sağlıklı bir çevrenin oluşturulması, gelecek kuşaklara daha iyi bir dünya bırakılması için büyük bir çaba gösteren Nilüfer Belediyesi ağaçlandırma kampanyasını aralıksız sürdürüyor. Nilüfer belediyesi, gönüllü kuruluşlar, sivil toplum örgütleri ve çeşitli kuruluşlarla da iş birliği yaparak Nilüfer’in çeşitli mahallerine fidan dikimi yapıyor.

Bu çerçevede Nilüfer Belediyesi ile Ata Lions Kulubü işbirliğiyle Üçevler Mahallesi’nde  fidan dikimi yapıldı. Dikimin ardından Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Sibel Özen kulüp yöneticilerine Başkan Mustafa Bozbey adına teşekkür belgesi takdim etti.

Fidan dikiminin bir başka adresi de Altınşehir Mahallesi oldu. Nilüfer Kent Konseyi Emekliler Gurubu, Kadın Meclisi, Uludağ Gurubu ve Kırsal Alan çalışma Gurubu Altınşehir Mahallesi’nde fidan dikimi yaptı. Dikimin ardından, Nilüfer Belediyesi Park Bahçeler Müdürü Sibel Özer guruplara ayrı ayrı teşekkür belgesi verdi.

  • Nilüfer Belediyesi fidan dikimini aralıksız sürdürüyor
  • Nilüfer Belediyesi fidan dikimini aralıksız sürdürüyor
  • Nilüfer Belediyesi fidan dikimini aralıksız sürdürüyor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016