Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Deneyimli parlamenterlerden Bozbey’e tebrik ziyareti

24.04.2014 15:56
Google+ ile paylaş
Türk Parlamenterler Birliği Bursa Şube Yönetimi yerel seçimlerden Nilüfer halkının büyük çoğunluğunun oyunu alarak başarıyla çıkan Başkan Mustafa Bozbey’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Birlik adına Başkan Bozbey’i Nilpark Hizmet Binası’nda ziyaret eden yönetim kurulu üyesi emekli parlamenterler Kemal Demirel, Hayati Korkmaz, Şevket Orhan, Yahya Şimşek ve Türk Parlamenterler Birliği Üyesi Devlet Eski Bakanı Ertuğrul Yalçınbayır, Nilüfer Belediyesi’nin yerel demokrasiye katkı koyan çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirttiler. Yeni dönemde Nilüfer Belediyesi’nin, Nilüferlilerin yaşam standartlarını ve yerel demokraside çıtayı bir kat daha yükseltecek projeleri hayata geçireceğine inandıklarını kaydeden parlamenterler, Nilüfer Belediyesi’nin uyguladığı mahalle komiteleri sisteminin Türkiye’ye örnek olabileceğini belirttiler. Bursa Eski Milletvekili Kemal Demirel de Nilüfer Belediyesi ve Başkan Mustafa Bozbey ile bilgi ve deneyim paylaşımında bulunmaya devam edeceklerini ve Ankara ile ilişkili bürokratik işlemlerde köprü vazifesi göreceklerini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bozbey ise yerel ve genel demokrasi açısından sıkıntılı günler geçiren Türkiye’de Parlamenterler Birliği’nin üzerine büyük sorumluluk düştüğünü kaydederek, eski milletvekillerinden oluşan bu deneyimli kadronun taşıdığı bilgi ve birikimin kendileri açısından da son derce önemli olduğunu ifade etti. 

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016