Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Hayri Türkyılmaz’dan Bozbey’e ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

28.04.2014 11:18
Google+ ile paylaş
Yükleniyor ...
Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ederek, yeni dönemdeki çalışmalarında başarılar diledi.

Mudanya’da 30 Mart Yerel Seçimlerinde belediye başkanı seçilen Hayri Türkyılmaz, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti. Mudanya’yı da Nilüfer gibi gülümsetmek için kolları sıvadıklarını kaydeden Türkyılmaz, “Gönül isterdi ki daha fazla ilçe, CHP’li belediyelerle buluşsaydı. Nilüfer’den sonra bizde büyük sorumluluk üstlendik. Mudanya olarak Başkan Bozbey’in üç dönemlik tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz. Sizin tecrübeleriniz bize ışık olacak. Nilüfer’i örnek alarak biz de halkımızı Mudanya’da gülümsetmeye devam edeceğiz,” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bozbey, “Hayri Başkanı başarısından dolayı kutluyorum. Gönül isterdi ki daha fazla ilçe sosyal demokrat belediyecilikle tanışsaydı. Bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmaya hazırız. Mudanya bizim komşu ilçemiz ve aynı zamanda denize açılan yüzümüz. El ele vererek Mudanya’yı da gülümseteceğiz,” diye konuştu.

  • Hayri Türkyılmaz’dan Bozbey’e ‘Hayırlı olsun’ ziyareti
  • Hayri Türkyılmaz’dan Bozbey’e ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016