Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey’e Geleneksel Spor’dan plaket

13.06.2014 13:35
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e geleneksel spora verdiği destekten dolayı plaket takdim edildi. Bozbey, Nilüfer Belediyesi olarak ata sporlarına verdikleri desteğin daha da artacağını kaydetti.

Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu As Başkanı Günal Genç, Organizasyon Kurul Üyesi İhsan Aşır, İl Temsilcisi Mehmet Barut, Rahvan At Yarışları Kulüp Başkanı Mustafa Özpınar Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti. As Başkan Genç, Bozbey’e seçimde gösterdiği başarıdan dolayı tebrik etti, dördüncü döneminde başarılar diledi. Genç Başkan Bozbey’e geleneksel sporlara verdiği destekten dolayı da teşekkür etti.

 

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de ata sporlarının kuşaktan kuşağa geçmesini hedeflediklerini kaydederek, geleneksel sporlara verilen desteğin önümüzdeki dönemde daha da artacağını kaydetti. Bozbey, geleneksel sporların, sağlıklı bir sosyal tesiste yapılabilmesi için de plan hazırlayacaklarını söyledi.

 

Konuşmaların ardından As Başkan Günal Genç, Başkan Bozbey’e Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkanı Profesör Doktor Alpaslan Ceylan adına bir plaket takdim etti. Mustafa Bozbey de heyete Nilüfer Belediyesi’ni simgeleyen armağan verdi.
  • Bozbey’e Geleneksel Spor’dan plaket
  • Bozbey’e Geleneksel Spor’dan plaket
  • Bozbey’e Geleneksel Spor’dan plaket
  • Bozbey’e Geleneksel Spor’dan plaket

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016