Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’de transfere tam gaz devam

17.06.2014 16:01
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor’da Olağan Genel Kurul sonrası göreve gelen yönetim, iddialı oldukları yeni sezon öncesi hentbol ve voleybolda toplam üç sporcuya imzayı attırdı.

Yeni sezonda hentbol ve voleybolda mutlak başarı hedefleyen Nilüfer Belediyespor, transfere doymuyor. Hentbol ve voleybolda toplam 3 sporcuyla masaya oturan Nilüfer Belediyespor, kadrosuna güç kattı.


Üçevler Nilüfer Belediyespor Kulüp Tesisleri’nde düzenlenen törende ilk olarak hentbolda imzalar atıldı. İç transferde 10 yıldır bünyesinde bulunan Çağlayan Öztürk ve İbrahim Üçdağ, yeni sezonda da yuvada kaldı. İki sporcuda kendilerini 1 yıl daha Nilüferli yapan sözleşmelere imza attı.


İmza töreninde konuşan Nilüfer Belediyespor Başkan Vekili Fuat Alparslan, “Nilüfer Belediyespor olarak hedeflerimiz var. Bu doğrultuda hentbolda alt yapıdan gelen ve uzun yıllar bizle olan iki kardeşimize imza attırdık. Her iki oyuncumuzda A Milli Takıma kadar yükseldiler. Hedefimiz Nilüfer’i daha iyi yere taşıyarak en iyi şekilde kentimiz temsil etmek istiyoruz,” dedi.


Çağlayan ve İbrahim ise yuvada kaldıkları için çok mutlu olduklarını ifade ederek Nilüfer Belediyespor’u hak ettiği yere ulaştırmak için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

  • Nilüfer’de transfere tam gaz devam
  • Nilüfer’de transfere tam gaz devam
  • Nilüfer’de transfere tam gaz devam

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016