Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Dünya Müzik Günü’ne hazırlanıyor

17.06.2014 16:34
Google+ ile paylaş
“Sazını, sözünü, arkadaşını da al gel” sloganıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Dünya Müzik Günü’nde Fatih Sultan Mehmet Bulvarı karnaval alanına dönecek.

Nilüfer Belediyesi’nin amatör müzisyenlere sokakta müzik yapma imkânı sunduğu 21 Haziran Dünya Müzik Günü’nü etkinliğinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda bu yıl üçüncü kez kutlanacak olan Dünya Müzik Günü’nde “Sazını, sözünü, arkadaşını da al gel” sloganıyla müzik Nilüfer sokaklarına taşacak. Farklı müziklerin ve farklı grupların yorumlarının yankılanacağı FSM Bulvarı, 21 Haziran Cumartesi günü saat 18:00’da trafiğe kapatılacak. Nilüfer Belediyesi, FSM Bulvarı’nda genç yaşlı her yaştan müzisyenin yer alacağı Dünya Müzik Günü’ne tüm sanatseverleri davet ediyor.

 

Nilüfer Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Liselerarası Müzik Yarışması’na katılan Gemlik Hisar Anadolu Lisesi, Final Okulları, Yeniceabat Anadolu Lisesi ana sahnede performanslarını sergileyecek. Nilüfer Belediyesi Kültür Müdürlüğü personeli tarafından kurulan Grup Teknik Arıza da, katılımcılara eşsiz bir gece yaşatmak için hazırlanırken, ekinlikte sürpriz animasyon gösterileri de katılanlara keyifli anlar yaşatacak.
  • Nilüfer Dünya Müzik Günü’ne hazırlanıyor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016