Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’de şenlik zamanı

06.08.2014 16:47
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi tarafından ‘Mahalle dolusu eğlence’ temasıyla düzenlenen yaz etkinlikleri, Ağustos ve Eylül aylarında düzenlenecek organizasyonlarla sanatseverlere eğlence ve müzik dolu anlar yaşatacak.

Nilüfer Belediyesi’nin yaz etkinlikleri çerçevesinde her yıl düzenlediği organizasyonlar yine yaz akşamlarını renklendirecek. 8 Ağustos-20 Eylül tarihleri arasında THM Korosu ve Halk Dansları, gezici sinema ve gölge gösterileri, Nilüfer’deki tüm mahalleleri eğlenceyle donatacak. Etkinlikler çerçevesinde Nilüfer Belediyesi Türk Halk ve Türk Sanat Müziği Korosu ve Halk Dansları Gösteri Grupları salonların ardından yaz akşamlarında mahallelerde sevenleriyle buluşacak. Türk Halk Müziği Korosu, 25 Ağustos’ta Gölyazı, 27 Ağustos’ta Görükle, 29 Ağustos’ta Akçalar, 2 Eylül’de Kayapa, 3 Eylül’de Yolçatı, sahne alacak. Halk Dansları ekipleri ise 29 Ağustos’ta Akçalar, 3 Eylül’de Yolçatı, 4 Eylül’de Altınşehir ve 5 Eylül’de Balkan Mahallesi’nde hünerlerini sergileyecek.

 

Etkinlikler kapsamında ayrıca sinemalarda izlenme rekorları kıran Düğün Dernek ve yine beğeni toplayan Mandıra Filozofu adlı yapımlarda Nilüfer’in birçok mahallesinde gösterime sunulacak. Ayrıca yaz etkinlikleri kapsamında Nilüfer’in birçok mahallesinde film gösterisinden önce düzenlenecek olan gölge gösterileri de yaz akşamlarına keyif katacak.

  • Nilüfer’de şenlik zamanı
  • Nilüfer’de şenlik zamanı
  • Nilüfer’de şenlik zamanı
  • Nilüfer’de şenlik zamanı
  • Nilüfer’de şenlik zamanı
  • Nilüfer’de şenlik zamanı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016