Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

İlk zil Başkan Bozbey’den

15.09.2014 13:33
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla bazı okullarda düzenlenen törenlere katıldı. Bozbey, hem öğrencilere hem öğretmenlere başarılar diledi.

Üç ay süren tatilin ardından ilk zil çaldı, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı okullarda düzenlenen törenlerle başladı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Feriha Uyar Kız Meslek Lisesi ile Nilüfer Özel Eğitim Meslek Lisesi’nde düzenlenen törenlere katılarak öğrenciler ile öğretmenlere başarı dileklerini iletti.


Feriha Uyar Kız Meslek Lisesi’nde düzenlenen törende konuşan Başkan Bozbey, “Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını ve başarılarla geçmesini diliyorum. Gençler bizim için ve geleceğimiz için çok önemli, özellikle kız öğrencilerimize çok büyük görevler düşüyor. Sizler bir gün anne olacaksınız, kendinizi ne kadar iyi yetiştirirseniz ileride çocuğunuzu da o kadar iyi yetiştireceksiniz, kendinizi öğretmenlerinizin vereceği eğitimlerle iyi donatmanız gerekli,  geleceğimiz için sizlerden bir büyüğünüz olarak bunu istiyorum. Hepimiz aynı sıralardan geçtik, öğretmenlerimizin dediklerini biraz olsun anladıysak bugün bu nedenle Nilüfer Belediye Başkanı olmuşuz demektir. Sizleri bilgiyle donatan tüm öğretmenlerimizin önünde saygı ile eğiliyorum, onlara sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum, tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin 2014-2015 eğitim öğretim yılını kutluyorum,” dedi.


Bozbey daha sonra Feriha Uyar Kız Meslek Lisesinde yaptırılan Atatürk büstünün kurdelesini kesti. Başkan Bozbey’e Hayırsever Feriha Uyar ile Okul Müdürü Mustafa Murad Doğan eşlik etti.


Öte yandan Başkan Mustafa Bozbey, eğitim öğretim döneminin başlaması nedeniyle Nilüfer Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencileriyle buluştu. Bozbey, öğrenci ve öğretmenlerin yeni eğitim ve öğretim yılını kutlayarak başarılar diledi. Başkan Bozbey, engelli okulları arasında yapılan basketbol ve atletizm Türkiye Şampiyonası’nda, Basketbol kızlarda ve erkeklerde Türkiye Şampiyonluğu, Atletizm erkeklerde ise Türkiye Üçüncülüğü dereceleri alarak Bursa ve Nilüfer’i başarıyla temsil eden öğrencilere çeşitli hediyeler vererek teşekkür etti.

  • İlk zil Başkan Bozbey’den
  • İlk zil Başkan Bozbey’den
  • İlk zil Başkan Bozbey’den
  • İlk zil Başkan Bozbey’den
  • İlk zil Başkan Bozbey’den
  • İlk zil Başkan Bozbey’den

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016