Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’de çocuk gelinlere hayır

11.10.2014 17:45
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi ve Lions 118-K Yönetim Çevresi, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza atarak çocuk gelinler olmaması adına farkındalık yarattı.

Nilüfer Belediyesi Üç Fidan Parkı’nda düzenlenen etkinlikte 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza atıldı. Nilüfer Belediyesi ve Lions 118-K Yönetim Çevresi işbirliğiyle düzenlenen etkinliğe birçok lions kulübü de destek verdi. Çeşitli okullardan çok sayıda çocuğun katıldığı bu anlamlı programda renkli görüntüler ortaya çıktı. Şarkılar eşliğinde oyunlar oynayan minikler, resim yaptı, boyama oyunlarıyla günün keyfini çıkarttı.


Lions 118-K Yönetim Çevresi Çocuk Gelinler Koordinatörü Yurdanur Reisoğlu desteklerinden dolayı Nilüfer Belediyesi’ne teşekkür ederek, “Bu anlamlı günde bir farkındalık yaratmak istedik. Birçok kulüp bize destek verdi. Burada çocuklarımız sanatsal çalışmalar yaparken keyifli gün geçirecek. Çocuk gelinlere dikkat çekmek istiyoruz. Bu konuda çeşitli eğitim ve paneller düzenleyerek bilinçlendirme çalışmaları yapacağız,” dedi.


Programın sonunda Egemen Kerpiçcioğlu Orkestrası da mini bir konser vererek etkinliğe katılanları coşturdu.

  • Nilüfer’de çocuk gelinlere hayır
  • Nilüfer’de çocuk gelinlere hayır
  • Nilüfer’de çocuk gelinlere hayır
  • Nilüfer’de çocuk gelinlere hayır
  • Nilüfer’de çocuk gelinlere hayır

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016