Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüferli minik sporcular ödüllerine kavuştu

13.03.2012 17:00
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle voleybol, hentbol, futbol ve basketbol branşında düzenlenen İlköğretim Okulları Ligi sona erdi.

Sporun ve sporcunun dostu Nilüfer’de İlköğretim Okulları Ligi mücadeleleri sona erdi. 76 okuldan bin 300 öğrencinin 19 Aralık’tan bu yana mücadele ettiği turnuva sonunda minik sporcular Üçevler Nilüfer Belediyespor Tesisleri’nde düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu. Ödül törenine Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Kaymakamı Ekrem Çalık, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya, Nilüfer Belediyespor Kulübü ile okul idarecileri ve öğrenciler katıldı. 

Sporun ve sporcunun dostu olduklarını bir kez daha yineleyen Başkan Mustafa Bozbey, “Türkiye olimpiyatlara hazırlanıyor. Bu dev organizasyona tesislerin yanı sıra sporcularla da hazırlanmalıyız. O başarılı sporcuların ilk adımları buralarda başlıyor. Türkiye’yi ileride sizler temsil edeceksiniz. Burada derece ve sıralama önemli değil. Önemli olan spor kültürü ve centilmenlik ruhudur. Burada kurulan dostluk ve dayanışma ruhunun her zaman devam etmesi dileğiyle başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. 

Nilüfer Kaymakamı Ekrem Çalık da sporun beden ve ruh sağlığını olumlu etkilediğini kaydederek, öğrencilere hedefleri doğrultusunda çalışmaları konusunda öğütler verdi. Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya da Nilüfer Belediyesi ile önemli işlere imza attıklarını ifade ederek, öğrencileri başarılarından dolayı kutladı. 

Konuşmaların ardından takım ve sporculara ödülleri Başkan Bozbey, Kaymakam Ekrem Çalık ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya tarafından verildi.
  • Nilüferli minik sporcular ödüllerine kavuştu
  • Nilüferli minik sporcular ödüllerine kavuştu
  • Nilüferli minik sporcular ödüllerine kavuştu

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016