Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Sualtındaki canlılar Nilüfer’de yansıdı

12.01.2015 09:27
Google+ ile paylaş
Mavi Yıldız Doğa ve Sualtı Sporları Merkezi, Nilüfer Belediyesi desteğiyle Konak Kültürevi’nde sanatseverleri bambaşka bir dünyaya götürecek bir sergi açtı.

Mavi Yıldız Doğa ve Sualtı Sporları Merkezi dalgıçları tarafından çekilen su altındaki canlı ve nesnelere ait fotoğraflar düzenlenen sergide izlenime sunuldu. Sualtı dünyasından büyüleyici karelerin yer aldığı sergi büyük ilgi gördü. Yurt içi ve yurt dışındaki denizlerin altında yapılan çekimlerden ortaya çıkan kareler, beğeni topladı. Sergide büyük ilgiyi çeken eser Nilüfer Belediyesi öncülüğünde Cumhuriyetin 90. yılında 5 bin 990 kişiyle canlı olarak yapılan Atatürk posterinin Kızıldeniz derinliklerindeki fotoğrafı oldu.

 

Merkez Eğitmeni Yusuf Kayaoğlu sergi hakkında katılımcılara ve Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu’na bilgi verdi. Sanata ve sanatçıya her zaman destek vermeye devam edeceklerini kaydeden Adil Kayaoğlu da Nilüfer ve Bursalıları böylesine farklı bir sergiyle buluşturdukları için merkez yetkililerine ve emeği geçenlere teşekkür etti.

  • Sualtındaki canlılar Nilüfer’de yansıdı
  • Sualtındaki canlılar Nilüfer’de yansıdı
  • Sualtındaki canlılar Nilüfer’de yansıdı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016