Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bu konsere giriş kedi ve köpek mamasıyla olacak

16.01.2015 11:02
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi, sokak hayvanlarının özellikle dondurucu kış günlerinde aç kalmamaları için Mama Desteği Konseri düzenliyor.

Nilüfer Belediyesi, Nilüfer Kent Konseyi Hayvan Hakları Grubu, Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Uludağ Üniversitesi Müzik Topluluğu’nun birlikte organize ettiği konsere katılanlar hem eğlenecek hem de sokak hayvanları için önemli bir katkıda bulunacak.

 

Tüm halka açık gerçekleştirilecek olan konsere giriş köpek ve kedi maması bağışıyla olacak. En az bir kilo olmak üzere, istenilen marka ve miktarda mamayla giriş yapılabilecek. Konsere katılanlar için, giriş alanında bir yem firması tarafından açılacak stanttan da mama tedarik ederek etkinliğe destek olmak mümkün. Hayvanseverlerin bağışıyla alınan yemler Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü aracılığıyla sokak hayvanları için kullanılacak.


Basın Kültür Sarayı’ndaki Kat 3’te gerçekleştirilecek konserde Matrak, Pilot ve Ahmet Beyler ile renkli bir gece geçirecek olan hayvanseverler, eğlenirken sokak hayvanları için de önemli bir destekte bulunmuş olacak.

 

Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Mürsel Büyükçoban,  sivil toplum örgütleri, eğitim kurumları ve tüm hayvanseverleri, 20 Ocak Salı günü saat 18.00’da başlayacak etkinliğe destek vermeye çağırdı.

  • Bu konsere giriş kedi ve köpek mamasıyla olacak

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016