Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey’den BGC’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti

18.02.2015 13:53
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, yapılan olağan genel kurul sonrası güven tazeleyen Bursa Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Nuri Kolaylı ve ekibini ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Basın Danışmanı Hande Koç ve Özel Kalem Müdürü Pınar Gürel ile birlikte BGC Başkanı Nuri Kolaylı ve Yönetim Kurulu üyelerini Basın Kültür Sarayı’nda ziyaret etti.

 

Yapılan genel kurul sonucunun hayırlı olması dileğinde bulunan Başkan Bozbey, “Nilüfer Belediyesi olarak BGC ile ortak çok sayıda projemiz oldu. Bundan sonra da bu çalışmalar devam edecek. Yeni dönemde size ve ekibinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.


BGC Başkanı Nuri Kolaylı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Nilüfer Akkılıç Kütüphanesi, Uğur Mumcu Sahnesi gibi Bursa’ya mâl olmuş yapılarda ortak çalışmalarımız devam ediyor. Akkılıç Kütüphanesi ülke çapında önemli bir noktaya geldi. Uğur Mumcu Sahnesi Bursa’nın sesi oldu. Aydınlarla Yüz Yüze projemiz ses getirdi. Bundan sonra da bu tür çalışmaları yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Ziyarette Nuri Kolaylı, Başkan Bozbey’e Yunuseli Mahallesi’nde basın mensupları için yapılacak konutlar hakkında bilgi vererek projenin görsellerini gösterdi. Başkan Bozbey de projeyi beğendiğini ifade ederek, Türkiye’ye örnek olması gerektiğini belirtti. 

  • Başkan Bozbey’den BGC’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti
  • Başkan Bozbey’den BGC’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti
  • Başkan Bozbey’den BGC’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016