Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’de ‘Zeytin Candır’

16.03.2015 16:01
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün ağaçlandırma kampanyası kapsamında Nilüfer Kent Konseyi Gönüllü Çalışma Grupları barışın ve doğanın simgesi zeytin fidanlarını toprakla buluşturdu.

Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü,  ağaçlandırma kampanyasıyla kente yeni yeşil alanlar ekliyor. Kampanya çerçevesinde Nilüfer Kent Konseyi ile birlikte yeni fidanlar toprakla buluşturuldu.

Nilüfer Kent Konseyi tarafından düzenlenen ‘Zeytin Candır’ fidan dikim etkinliği kapsamında Üçevler Mahallesi Ünveren Sokak’ta bulunan alana 50 adet zeytin fidanı dikildi. Fidan dikim etkinliğine Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Hakan Tanrıöver, Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Şazi Çavuşoğlu, Nilüfer Kent Konseyi Gönüllüleri ve çevre sakinleri katıldı.

Nilüfer Belediyesi Roman Orkestrası’nın şarkılarıyla eşlik ettiği etkinlikte keyifli anlar yaşandı. Fidan dikiminin ardından Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Şazi Çavuşoğlu ve Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Hakan Tanrıöver tarafından Nilüfer Kent Konseyi temsilcilerine teşekkür belgesi verildi.

Nilüfer’de yeşil ve doğa bilincinin bir hayli yüksek olduğuna dikkat çeken Çavuşoğlu, ağaçlandırma kampanyalarına tüm halkın katkıda bulunması gerektiğini vurguladı.

  • Nilüfer’de ‘Zeytin Candır’
  • Nilüfer’de ‘Zeytin Candır’
  • Nilüfer’de ‘Zeytin Candır’

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016