Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’in yeşiline Şahinkaya desteği

06.04.2015 15:44
Google+ ile paylaş
Özel Şahinkaya Koleji ile Nilüfer Belediyesi iş birliğiyle yapılacak olan parkın protokolü imzalandı.

Özel Şahinkaya Koleji ile Nilüfer Belediyesi anlamlı bir proje için protokole imza koydu. Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde iki kurum işbirliğiyle Altınşehir Mahallesi’nde yapılacak olan parkın protokolünü Başkan Mustafa Bozbey ve Oğuzhan Şahinkaya imzaladı.

Başkan Mustafa Bozbey, Şahinkaya’ya anlamlı iş birliğinden dolayı teşekkür ederek, Nilüfer’in yeşil alanlarına sunacakları katkının örnek olması gerektiğini söyledi.

Oğuzhan Şahinkaya ise kurum olarak çevre ve doğaya duyarlı olduklarını ifade ederek, sosyal sorumluluk projesine katkı koymaktan mutlu olduklarını belirtti. Kentlerde her şeyin belediye veya idari yönetimlerden beklenmemesi gerektiğini kaydeden Şahinkaya, imkânı olan tüm kurumların bu tür projelere destek vermesi gerektiğini vurguladı.

 

Üç ay içerisinde yapılması planlanan Altınşehir Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi üzerinde 4 bin metre kare alan üzerinde uygulanacak proje modern yapısıyla dikkat çekecek. İçerisinde basketbol, halı saha, koşu yolu, anfi sahne, havuz, gösteri terası barındıracak olan projede, özel çocuk oyun grupları da yer alacak.

  • Nilüfer’in yeşiline Şahinkaya desteği
  • Nilüfer’in yeşiline Şahinkaya desteği

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016